SEITZ
FIRMA SEITZ - specialista na nejlepší bezlepkové těstoviny.

Zde jste na pravém místem, pokud hledáte bezlepkové a současně zdravé potraviny.

Seitz je tradice: Jako nejstarší výrobce nudlí v Bádensku-Württembersku a od roku 1995 jediným výrobcem bezlepkový těstovin v Německu mohli v průběhu let získat velmi bohaté zkušenosti ve výrobě bezlepkovýc...
FIRMA SEITZ - specialista na nejlepší bezlepkové těstoviny.

Zde jste na pravém místem, pokud hledáte bezlepkové a současně zdravé potraviny.

Seitz je tradice: Jako nejstarší výrobce nudlí v Bádensku-Württembersku a od roku 1995 jediným výrobcem bezlepkový těstovin v Německu mohli v průběhu let získat velmi bohaté zkušenosti ve výrobě bezlepkových výrobků.
Firma Seitz zahájila výrobu bezlepkových potravin s přesvědčením, udělat něco dobrého, a jsou si vědomi s tím spojenou odpovědností vůči osobám s celiakií či jinou alegií. Ti, kteří se rozhodnou pro bezlepkové produkty firmy Seitz, dáváme záruku kvalitních bezlepkových produktů s vynikající chutí a za rozumnou cenou. Doufáme, že díky tomu se budete chtít k nám vracet.
Chceme napomoci tomu, aby bezlepková dieta byla vnímána jako zábava a ne jako nemoc. Doufáme , že naší širokou nabídkou sortimentu nejen pro celiatiky (BIO, bez laktózy, bez pšenice, bez ořechů, bez lepku) ocení i lidé bez alergií.
Bezlepková dieta je vnímána jako omezení, ale naším cílem je toto tvrzení změnit a proto Seitz stále vyrábí nové a nové bezlepkové potraviny, které i přesto, že neobsahují lepek, laktózu, pšenici, či jiné alergeny, jsou svou chutí k nerozeznání od klasických potravin s lepkem. 
Teď si stačí pouze vybrat některý z mnoha druhů bezlepkových těstovin. Přejeme dobrou chuť! :O)
Zobrazit

SEITZ Počet produktů: 20

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 20 položek